Aktualności

10. spotkanie Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji w formie zdalnej
W czwartek 28 maja 2020 r. odbyło się 10. spotkanie Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji, po raz pierwszy prowadzone w formie zdalnej.

ITB jako partner Projektu Sektorowa Rada ds. Kompetencji w Budownictwie jest prekursorem (pionierem) w organizacji spotkania w formie zdalnej Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji.
więcej >
Współpraca pomiędzy Instytutem Energetyki a Instytutem Techniki Budowlanej
W dniu 28 kwietnia 2020 r. została zawarta umowa o współpracy pomiędzy Instytutem Energetyki - Instytutem Badawczym a Instytutem Techniki Budowlanej. Instytut Energetyki jest jedną z największych polskich jednostek badawczych prowadzących badania w zakresie technologii energetycznych. Jest nowoczesnym centrum badawczo-wdrożeniowym podległym Ministerstwu Klimatu.
więcej >
Informacja o trybie działania ITB w związku z wprowadzeniem stanu epidemii
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że mając na uwadze zdrowie klientów i pracowników, a także konieczność zapewnienia ciągłości działania Instytutu, część naszych zadań będziemy realizować w trybie pracy zdalnej.
W związku z powyższym zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub do skorzystania z elektronicznych środków komunikacji.
Łączymy życzenia zdrowia - Instytut Techniki Budowlanej
więcej >
Pierwsze webinarium ITB za nami!
W piątek 22 maja br. w ramach Akademii ITB odbyło się pierwsze webinarium na temat wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu w systemie europejskim i krajowym.
więcej >
Kampania informacyjna „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”
Wybierając żywność z oznaczeniem „PRODUKT POLSKI” masz pewność, że została ona wytworzona w kraju i z rodzimych surowców.
więcej >
Nagroda "2020 Jack Watts Award for Outstanding Reviewer" dla dr. inż. Wojciecha Węgrzyńskiego
Dr inż. Wojciech Węgrzyński otrzymał nagrodę "2020 Jack Watts Award for Outstanding Reviewer" za wyróżniającą się działalność recenzenta w jednym z wiodących czasopism Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego - Fire Technology. Nagrodę otrzymuje corocznie pięciu recenzentów z grona ponad 350-ciu. Nagroda stanowi uznanie jakości, poziomu merytorycznego, liczby i terminowości recenzji w procesie peer review.
więcej >
ITB Patronem Merytorycznym Kampanii Edukacyjnej "Dobry Montaż"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym VI edycji Kampanii Edukacyjnej "Dobry Montaż" organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
więcej >
Tablice gratulacyjne dla 9 firm wręczone podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020
Podczas tegorocznej edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja wręczono na stoisku Instytutu Techniki Budowlanej tablice gratulacyjne z okazji uzyskania Krajowej Oceny Technicznej w obszarze wyrobów do wentylacji i klimatyzacji dziewięciu firmom.
więcej >
Tablice gratulacyjne dla firmy Schiedel i Smay – BUDMA 2020
W drugim dniu Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu wręczono na stoisku Instytutu Techniki Budowlanej tablice gratulacyjne z okazji uzyskania Krajowej Oceny Technicznej w obszarze wyrobów do wentylacji i klimatyzacji firmom Schiedel Sp. z o.o. oraz SMAY Sp. z o.o.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
więcej >
ITB wystawcą na Festiwalu Pracy JOBICON 2020
Instytut Techniki Budowlanej został wystawcą Festiwalu Pracy "JOBICON", który odbył się dn. 2 marca br. w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie.
więcej >