Wydarzenia

Spotkanie pomiędzy BBA i ITB w sprawie Brexitu
W dniu 14 grudnia 2020 r. odbyło się wirtualne spotkanie pomiędzy przedstawicielami brytyjskiego instytutu British Board of Agreement (BBA) i Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).
Głównym celem spotkania była wymiana informacji na temat Brexitu oraz jego wpływu m.in. na możliwości wprowadzania do obrotu polskich wyrobów budowlanych na terenie Wielkiej Brytanii.
więcej >
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Sławomira Dudziaka - w trybie zdalnym
W dniu 15 czerwca 2020 r. odbyła się - w trybie zdalnym - publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Sławomira Dudziaka pod tytułem „Nieliniowa analiza żelbetowych konstrukcji powłokowych metodą elementów skończonych uwzględniająca usztywnienie zbrojenia przy rozciąganiu”.
więcej >
10. spotkanie Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji w formie zdalnej
W czwartek 28 maja 2020 r. odbyło się 10. spotkanie Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji, po raz pierwszy prowadzone w formie zdalnej.

ITB jako partner Projektu Sektorowa Rada ds. Kompetencji w Budownictwie jest prekursorem (pionierem) w organizacji spotkania w formie zdalnej Grupy roboczej ds. standaryzacji i certyfikacji.
więcej >
Pierwsze webinarium ITB za nami!
W piątek 22 maja br. w ramach Akademii ITB odbyło się pierwsze webinarium na temat wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu w systemie europejskim i krajowym.
więcej >
ITB Patronem Merytorycznym Kampanii Edukacyjnej "Dobry Montaż"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym VI edycji Kampanii Edukacyjnej "Dobry Montaż" organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
więcej >
Tablice gratulacyjne dla 9 firm wręczone podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020
Podczas tegorocznej edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja wręczono na stoisku Instytutu Techniki Budowlanej tablice gratulacyjne z okazji uzyskania Krajowej Oceny Technicznej w obszarze wyrobów do wentylacji i klimatyzacji dziewięciu firmom.
więcej >
ITB wystawcą na Festiwalu Pracy JOBICON 2020
Instytut Techniki Budowlanej został wystawcą Festiwalu Pracy "JOBICON", który odbył się dn. 2 marca br. w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie.
więcej >
Statuetka MTP z okazji Jubileuszu ITB
Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA '20 Instytut Techniki Budowlanej został uhonorowany okolicznościową statuetką z okazji przypadającego w 2020 roku jubileuszu 75-lecia działalności ITB.
Serdecznie dziękujemy za życzenia!
więcej >
ITB na Targach Budma 2020
W dniach 4-7 lutego 2020 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020, podczas których Instytut Techniki Budowlanej zaprezentował na stoisku swoją ofertę.
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i za zainteresowanie ofertą Instytutu.
Zapraszamy do współpracy.
więcej >
Wyróżnienia Buildera dla Instytutu Techniki Budowlanej
Builder po raz 17 wyróżnił firmy i ludzi działających na rzecz branży budowlanej, kreujących nowe podejście do relacji na rynku poprzez wsparcie go specjalistyczna wiedzą, usługami i nowymi technologiami.
Dyrektor Instytutu dr inż. Robert Geryło został wyróżniony tytułem „Osobowość Branży 2019 w kategorii Nauka”. Wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” szefom firm za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.
„Laury Buildera 2019” zostały przyznane Instytutowi Techniki Budowlanej za wieloletnią działalność naukową , badawczą i ekspercką na rzecz rozwoju budownictwa w Polsce, a dr inż. Jarosław Szulc z Zakładu Konstrukcji Budowlanych, Geotechniki i Betonu ITB otrzymał „Laury Buildera 2019” za wyróżniającą się działalność naukową i ekspercką na rzecz rozwoju nowoczesnego budownictwa w Polsce.
więcej >