Wydarzenia

DIAGNOSTYKA BUDYNKÓW WIELKOPŁYTOWYCH - seminarium szkoleniowe ITB
W dniu 25 marca odbędzie się seminarium szkoleniowe pt. Diagnostyka budynków wielkopłytowych. Seminarium jest adresowane do zarządców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych, inżynierów, rzeczoznawców, ekspertów oraz osób przeprowadzających kontrole okresowe. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
więcej >
Szkolenie ITB - ZNAK BUDOWLANY DLA WYROBÓW DO WENTYLACJI I KLIMATYZACJI BUDYNKÓW
Instytut Techniki Budowlanej zaprasza do udziału w seminarium szkoleniowym pt. "Znak budowlany dla wyrobów do wentylacji i klimatyzacji budynków", które odbędzie się w ITB 15 kwietnia 2019 r.
więcej >
ITB na 26. Inżynierskich Targach Pracy
więcej >
ITB wystawcą na Forum Wentylacja 2019
Instytut Techniki Budowlanej został wystawcą tegorocznej edycji wydarzenia "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja", które odbędzie się w dn. 5-6 marca br. w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO przy ul. Modlińskiej 6D.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia specjalistów Zakładu Oceny Technicznej oraz Zakładu Fizyki Cieplnej, Akustyki i Środowiska na stoisku nr 141.

więcej >
Udział ITB w targach BUDMA 2019
W dniach 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, podczas których Instytut Techniki Budowlanej zaprezentował na stoisku swoją ofertę.
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i za zainteresowanie ofertą Instytutu.
Zapraszamy do współpracy.
więcej >
ITB Patronem Honorowym konferencji "Infrastruktura Polska i Budownictwo"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Honorowym konferencji "Infrastruktura Polska i Budownictwo", która odbędzie się 20 lutego 2019 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Executive Club Sp. z o.o.
więcej >
Udział ITB w targach BAU 2019
Podczas Międzynarodowych targów architektury, materiałów i systemów Budowlanych BAU, które odbyły się w Monachium w dniach 14-19 stycznia 2019 roku Instytut Techniki Budowlanej wystąpił z prezentacją oferty w ramach polskiego stoiska (hala C4 stoisko 120B).
więcej >
50-lecie powstania Oddziału Instytutu Techniki Budowlanej na Śląsku
Miło nam poinformować, że 1 października 2018 r. minęła 50. rocznica powstania Oddziału Instytutu Techniki Budowlanej na Śląsku. Powołany został w Gliwicach jako placówka badawcza zajmująca się pracami naukowo-technicznymi z zakresu budownictwa na terenach górniczych.
więcej >
ITB Patronem Merytorycznym Konferencji Technicznej "Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym Konferencji Technicznej "Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków", która odbywa się w dniach 10-11 grudnia 2018 r. w Centrum Konferencyjnym MRÓWKA w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest "Świat Szkła".
więcej >
Bezpłatne seminarium "OCENA ROZKŁADU TEMPERATURY W PIONOWYCH ELEMENTACH STALOWYCH PODDANYCH ODDZIAŁYWANIU POŻARU LOKALNEGO - WALORYZACJA (LOCAFIplus)"
W dniu 27 listopada br. odbyło się seminarium "OCENA ROZKŁADU TEMPERATURY W PIONOWYCH ELEMENTACH STALOWYCH PODDANYCH ODDZIAŁYWANIU POŻARU LOKALNEGO - WALORYZACJA (LOCAFIplus)" organizowane w ramach Funduszu Badawczego Węgla i Stali.
więcej >
1 2