Wydarzenia

Konferencja Naukowo-Techniczna EKOLOGIA A BUDOWNICTWO
W dniach 10-12.10.2019 r. w Bielsku-Białej odbyła się XXIV Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Techniczna EKOLOGIA A BUDOWNICTWO.
więcej >
Polityka antykorupcyjna ITB
Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej wprowadził w Instytucie Politykę antykorupcyjną ITB oraz procedurę Zarządzania działaniami antykorupcyjnymi.
Celem Polityki antykorupcyjnej ITB jest minimalizacja ryzyka wystąpienia działania korupcyjnego, które może pojawić się w określonych obszarach i realizowanych procesach.
więcej >
Instytut Techniki Budowlanej współorganizatorem Dnia Budowlanych w 2019 r.
Centralne Obchody Dnia Budowlanych odbyły się w dniu 26 września 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24.
więcej >
ITB patronem targów WARSAW BUILD
W dniach 3-6 października 2019 r. odbyła się w nadarzyńskim Ptak Warsaw Expo pod Warszawą pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Materiałów Wykończeniowych Warsaw Build.

Podczas spotkania dr inż. Sebastiana Walla wygłosił prezentację nt. „Ocena innowacyjnych wyrobów budowlanych”.
więcej >
ITB Patronem Honorowym III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Honorowym III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych", która odbyła się w dn. 19-20 września 2019 r. w Warszawie. Organizatorem Konferencji był Oddział Warszawski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
więcej >
65. Konferencja Naukowa KRYNICA 2019
W dniach 15-20 września 2019 r. w Krynicy Zdroju odbyła się 65. Konferencja Naukowa KRYNICA 2019. Część problemowa: "Cyfryzacja w budownictwie i architekturze".
Organizatorami tegorocznej konferencji byli: Komitet Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk, Komitet Nauki Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.
więcej >
ITB Patronem Merytorycznym IV Międzynarodowego Forum Stolarki
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym IV Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dniach 3-4 września 2019 r. w Hotelu Panorama w Mszczonowie.
więcej >
Udział eksperta ITB w szkoleniu realizowanym przez Ministerstwo Środowiska w zakresie konstrukcji drewnianych w budownictwie mieszkaniowym
Instytut Techniki Budowlanej podpisał ze Stowarzyszeniem Energooszczędne Domy Gotowe umowę o współpracy dotyczącą udziału eksperta dr. inż. Pawła Sulika w cyklu szkoleń z zakresu konstrukcji drewnianych w budownictwie mieszkaniowym realizowanych przez Ministerstwo Środowiska w ramach edukacyjnego komponentu projektu strategicznego Budownictwo drewniane.
więcej >
Posiedzenie Grupy Roboczej ds. Finansów EOTA
W dniu 18 czerwca 2019 r. w Instytucie Techniki Budowlanej odbyło się posiedzenie Grupy Roboczej ds. Finansów (FWG)
Europejskiej Organizacji ds. Oceny Technicznej (EOTA, www.eota.eu).
więcej >
Porozumienie ws. współpracy naukowej przy organizacji sympozjum "WMCAUS"
Instytut Techniki Budowlanej podpisał porozumienie w sprawie współpracy naukowej przy organizacji "4th World Multidisciplinary Civil Engineering - Architecture - Urban Planning Symposium (WMCAUS)",
które odbędzie się w dn. 17-21 czerwca 2019 r. w Pradze w Czechach.
więcej >