Wydarzenia

XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna AWARIE BUDOWLANE ICSF 2019
W dniach 20-24 maja 2019 r. w Międzyzdrojach odbywa się XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna AWARIE BUDOWLANE. Instytut Techniki Budowlanej jest jednym ze współorganizatorów konferencji.
więcej >
ITB Patronem Honorowym XI Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Honorowym XI Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości "Prefabrykaty przyszłości - siła napędowa budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej", które odbędzie się w dn. 17-18 czerwca 2019 r. w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
więcej >
DIAGNOSTYKA BUDYNKÓW WIELKOPŁYTOWYCH - seminarium szkoleniowe ITB
Instytut Techniki Budowlanej zaprasza do udziału w seminarium szkoleniowym pt. "Diagnostyka budynków wielkopłytowych", które odbędzie się 30 maja 2019 r. w ITB.
więcej >
VI Międzynarodowa Konferencja ETICS
W dniach 9-10 maja 2019 r. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja ETICS organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń.
więcej >
ITB Patronem Honorowym Forum Ekologicznego Budownictwa Komunalnego "KOMUNALWOOD 2019"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Honorowym Forum Ekologicznego Budownictwa Komunalnego "KOMUNALWOOD 2019", które odbędzie się w dn. 20-21 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.
więcej >
Seminarium szkoleniowe "Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu"
Instytut Techniki Budowlanej zaprasza do udziału w seminarium szkoleniowym pt. "Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu", które odbędzie się w ITB 15 maja 2019 r.
więcej >
V Ogólnopolska Konferencja Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego „Problemy techniczno-prawne utrzymania obiektów budowlanych”
W dniach 11-12 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego „Problemy techniczno-prawne utrzymania obiektów budowlanych”. Temat przewodni: Przebudowa istniejących obiektów budowlanych a projektowanie uniwersalne.
więcej >
Posiedzenie EOTA w ITB
W dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w Instytucie Techniki Budowlanej odbyło się posiedzenie Zespołu Ekspertów ds. zarządzania problemami technicznymi (PT1) Europejskiej Organizacji ds. Oceny Technicznej (EOTA, www.eota.eu).

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele następujących Jednostek Oceny Technicznej: DIBt (Niemcy), ETA-DK (Dania), ITeC (Hiszpania), ITC-STC (Włochy), OiB (Austria), UBAtc (Belgia), a także Sekretarz Generalny EOTA.

Instytut reprezentowała mgr inż. Anna Panek, Zastępca Dyrektora ds. Oceny Technicznej i Harmonizacji Europejskiej.

więcej >
ITB Patronem Merytorycznym Konferencji Technicznej "Komfort i bezpieczeństwo w budynkach wszystkich użytkowników i mieszkańców"
Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym Konferencji Technicznej "Komfort i bezpieczeństwo w budynkach wszystkich użytkowników i mieszkańców", która odbyła się w dn. 9-10 kwietnia 2019 r. w Warszawie.
więcej >
ITB na 26. Inżynierskich Targach Pracy
Instytut Techniki Budowlanej został wystawcą 26. edycji Inżynierskich Targów Pracy zorganizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Warsaw na Politechnice Warszawskiej w dniu 13 marca br.
więcej >