Udział ITB w targach BUDMA 2019

W dniach 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, podczas których Instytut Techniki Budowlanej zaprezentował na stoisku swoją ofertę.


Na naszym stoisku nr 22 w pawilonie 3 prowadzone były dyżury ekspertów, którzy udzielali porad m.in. na temat przepisów dotyczących wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu.


Miło nam poinformować, że Pan dr hab. inż. Jacek Nurzyński, prof. nadzw. ITB został laureatem Konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie Nagród Ministra Inwestycji i Rozwoju odbyło się 12 lutego 2019 r. podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu.


Pan dr inż. Paweł Sulik wygłosił referat pt. "Metody i zakres badań ociepleń ETICS ze względu na bezpieczeństwo pożarowe" na konferencji technicznej "Ocieplenia elewacji budynków z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe", która odbyła się 14 lutego 2019 r.


Podczas targów odbyły się profesjonalne pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej MONTERIADA, tradycyjnie zorganizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Instytut Techniki Budowlanej został Patronem Merytorycznym tych pokazów.

Więcej informacji pod adresem: https://poid.eu/pl/monteriada-2019-pokazy-dobrego-montazu-juz-w-lutym/