Wyróżnienia Buildera dla Instytutu Techniki Budowlanej

Builder po raz 17 wyróżnił firmy i ludzi działających na rzecz branży budowlanej, kreujących nowe podejście do relacji na rynku poprzez wsparcie go specjalistyczna wiedzą, usługami i nowymi technologiami.

Dyrektor Instytutu dr inż. Robert Geryło został wyróżniony tytułem „Osobowość Branży 2019 w kategorii Nauka”. Wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” szefom firm za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

„Laury Buildera 2019” zostały przyznane Instytutowi Techniki Budowlanej za wieloletnią działalność naukową , badawczą i ekspercką na rzecz rozwoju budownictwa w Polsce, a dr inż. Jarosław Szulc z Zakładu Konstrukcji Budowlanych, Geotechniki i Betonu ITB otrzymał „Laury Buildera 2019” za wyróżniającą się działalność naukową i ekspercką na rzecz rozwoju nowoczesnego budownictwa w Polsce.

Podczas uroczystej Gali Builder Awards nagrodami uhonorowani zostali członkowie Rady Naukowej ITB. Wyróżnienie „Polski Herkules 2019” odebrał prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak. „Laury Buildera 2019” otrzymał dr hab. inż. Jacek Szer.

Gala wręczenia nagród odbyła się 30 stycznia 2020 roku w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

 Relacja z XVII Gali BUILDER AWARDS 2019 online: https://builderpolska.pl/2020/01/31/builder-awards-znamy-liderow-branzy/