Zebranie Sekcji Konstrukcji Metalowych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN w ITB

12.01.2023

Nowe wyposażenie Zakładu Konstrukcji Budowlanych, Geotechniki i Betonu

W dniu 12 stycznia 2023 r. w Instytucie Techniki Budowlanej odbyło się zebranie Sekcji Konstrukcji Metalowych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk. W części wykładowej wygłoszono dwa referaty. Pierwszy dotyczył technik pomiarowych oraz obliczeniowych i połączony był z prezentacją skanowania 3D - referat dra hab. inż. Artura Piekarczuka, profesora Instytutu Techniki Budowlanej, drugi był poświęcony opisowi zjawisk zachodzących w stali wskutek formowania na zimno - referat wygłosił dr inż Krzysztof Marcinczak z Politechniki Wrocławskiej.

W dniu 12 stycznia 2023 r. w Instytucie Techniki Budowlanej odbyło się zebranie Sekcji Konstrukcji Metalowych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk.

W części wykładowej wygłoszono dwa referaty. Pierwszy dotyczył technik pomiarowych oraz obliczeniowych i połączony był z prezentacją skanowania 3D - referat dra hab. inż. Artura Piekarczuka, profesora Instytutu Techniki Budowlanej, drugi był poświęcony opisowi zjawisk zachodzących w stali wskutek formowania na zimno - referat wygłosił dr inż Krzysztof Marcinczak z Politechniki Wrocławskiej.