ITB patronem honorowym MONTERIADY

30.01.2024

Poznań

monteriada 30.01-02.02.2024 Poznań Targi BUDMA-baner zapowiedź
W dniach 30.01-02.02.2024 roku odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu MONTERIADA 2024. Instytut Techniki Budowlanej był patronem honorowym wydarzenia.

MONTERIADA organizowana przez Związek POiD na targach BUDMA to wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

Głównym punktem MONTERIADY 2024 były interaktywne, cykliczne pokazy montażu wyrobów budowlanych, m.in. okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej.

W punkcie informacyjnym Instytutu Techniki Budowlanej można było uzyskać informacje od ekspertów z Zakładu Inżynierii Elementów Budowlanych ITB na temat badań i ekspertyz z zakresu stolarki okienno-drzwiowej, balustrad i barierek chroniących przed upadkiem oraz innych lekkich przegród.

Na stoisku wydarzenia zaplanowano również punkty doradcze, w tym stanowisko programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można było dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji domu.